DANIŞMA KURULU.

NOVACELL

Future Health Biobank Danışma Kurulu

Image
YÖNETİM MÜDÜRÜ

Roger Dainty MBE FIScT

Danışma kurulumuz; kök hücre endüstrisi ile alakalı tüm konularda Future Health Biobank müşterilerimize en iyi hizmeti ve bilimsel bilgiyi sağlamak için sorularınızı cevaplaya hazırdır. Çocuğunuzun geleceğini garanti almak için buradayız.

Roger Dainty, Moleküler Biyoloji ve Biyokimya Eğitmenliği ve Araştırma alanında çalışarak Nottingham Tıp Okulunda NHS ve Akademi içinde başarılı bir kariyere sahip oldu. Aralık 2012’de Roger Dainty, bilimsel araştırmalara ve eğitimlere hizmetlerinden dolayı Kraliçe’nin yeni yılın onurları listesinde MBE ödülü almıştır.

ARAŞTIRMA GELİŞTİRME DANIŞMANI

Dr. Robert Thomas MPharm, PhD

Dr. Robert Thomas, hücre bazlı yenileyici tıp tedavilerinin bilim ve üretim yeterliliği sürecini geliştirmekte ve şu anda Loughborough Üniversitesi’nde Biyoloji mühendisliği alanında merkeze bağlı olarak onarıcı tıp için yenilikçi üretim alanında EPSRC merkezinin yardımcı yöneticisidir.

KADIN DOĞUM UZMANI & JİNEKOLOG

Dr. Dimitrios Papatheodorou

PhD araştırması normal doğum süresince insülin direncini ve fötal programlamaya etkilerini takip etmiştir. Gebelik Endokrinolojisine odaklanarak çeşitli makaleler ve kitap bölümlerinde eş yazarlık yapmıştır. Atina’da Mataxa Anticancer Hastanesi’nde danışman Jinekolojik Onkoloji uzmanıdır.

EBELİK DANIŞMANI

Tracy Thomas

Tracy, Ebelik kariyerine 1999 yılında başlamıştır. Düşük riskli doğum ve ebelik odaklı ve hastane dışında doğum yapan kadınlara olanak sağlamak için özel bir doğum merkezinin yönetiminde bulunmuştur. Future Health’in ebelik danışmanı ve bir doğum merkezinin baş ebesi olarak devam etmektedir.

KLİNİK DANIŞMANI

Dr. Mark Atkins MBBS MSC

Dr. Atkins 1986 yılında Londra King’s College’da tıp alanında yeterlilik kazanmıştır ve 1990 yılından beri klinik viroloji (virüs bilimi) alanında çalışmaktadır. 2002'den beri Viroloji Danışmanı olarak Imperial College Sağlık Merkezi NHS Trust‘ da çalışmaktadır. Atkins’in başlıca çalışma alanları moleküler tanı analizlerini ve kronik viral hepatit tedavisini geliştirmektir.

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ

Dr. Susan G Shawcross BSc (Hons) MSc PhD

Dr Susan G Shawcross, post-doktora derecesinde bir araştırma görevlisidir, sinir onarımı ve yenilemesi grubu için laboratuvar müdürüdür ve Manchester Üniversitesi’nde ilaç biyogüvenlik komitesinin Fakülte başkan yardımcısıdır. çalışma alanları, sert doku onarımı ve yenilenmesi için Mezenkimal kök hücrelerinin (MSCs) kullanımına odaklıdır. FHB'de sinir onarımı için mezenkimal kök hücrelerden elde edilen dökülen diş pulpası ve göbek kordonu kullanımına odaklanmıştır

BİZE ULAŞIN Image

Daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz?

Çeşitli hizmetlerimiz için daha fazla bilgi almak için +90 212 240 73 56